הכל מתחיל ברעיון קטן

שהופך לתוצר גדול

מעצבת פנים בקריות

כדי שחלל המגורים שלנו ירגיש כבית לכל דבר, לא מספיק לתלות שלט "כאן גרים בכיף" על הדלת. תחושת הביתיות והמשפחתיות נוצרת כאשר אל עיצוב הבית מתווספים אלמנטים מאישיותם, מהעדפותיהם ומטעמם של המתגוררים בו.
דורית סוקניק, מעצבת פנים בקריות, בחיפה והסביבה, במסגרת 25 שנות עבודתה, כבר עיצבה ללקוחות רבים וטובים את בית חלומותיהם ותשמח לממש גם לכם את החלום.

 

כיצד בוחרים מעצבת פנים בקריות?

כדי לבחור בהצלחה אחר מעצבת פנים בקריות תוכלו לעקוב אחר המלצות המפתח הבאות –

  • הכשרה מתאימה – חוש סטייל מוצלח אינו מספיק כדי לבצע בהצלחה את עבודתה של מעצבת הפנים. לכן, בעת חיפושכם אחר אנשי המקצוע הנכונים בתחום עיצוב הפנים, יש לבדוק כי הם בעלי הכשרה רצינית בתחום כדי שיוכלו לממש כהלכה את רצונותיכם תוך נקיטת עמדה בטיחותית.
  • ניסיון – ניסיון הוא אלמנט חשוב בתחום עיצוב הפנים משום שכך מעצבת הפנים שולטת באופן נרחב יותר בפרויקטים שלה, החל במשא ומתן עם ספקים, עמידה בזמנים וכלה בפגיעה מדויקת לטעמם של לקוחותיה.
  • חדשנות – מלבד הניסיון והוותק, חשוב מאוד בתחום הפנים לעקוב אחר מגמות, טרנדים וחידושים עדכניים, בייחוד לנוכח החדשנות הטכנולוגית התורמת לבחירות פונקציונליות ויעילות. לכן, מומלץ כי מעצבי הפנים ישתתפו בתערוכות עיצוב בארץ ובעולם.
  • פרויקטים – אין טוב ממראה עיניים לצורך התרשמות ולכן מומלץ לבחון בקפידה את תיק הפרויקטים של מעצבת הפנים. חפשו אחר מעצבת פנים הקולעת לטעמכם ולסגנונכם העיצובי.
  • המלצות – זה הזמן להיוועץ בלקוחותיהם הקודמים של מעצבת הפנים או לבחון את הביקורות וחוות הדעת בעמודיה העסקיים – באתר המקצועי שלה, בעמוד הפייסבוק המקצועי ועוד. תוכלו להיוועץ גם בפורומים מקצועיים בתחום.

מעצבת פנים בקריות

האותיות הקטנות

רגע לפני שאתם חותמים על החוזה וכוססים את ציפורני ידיכם בהתרגשות אין קץ, מומלץ לבדוק עם מעצבת הפנים מספר נקודות נוספות. בקשו מפרט מקיף של תהליך העבודה על שלביו השונים כדי שתבינו מה מצפה לכם. נקודה חשובה נוספת היא לבדוק את תנאי התשלום – גובה המקדמה, תשלומים וכדומה. רצוי לוודא שאתם מקבלים עזרים תלת ממדיים כדי שיסייעו לכם להבין הלכה למעשה את העיצוב הצפוי. ולבסוף, הפרט החשוב ביותר – וודאו שאתם חותמים מראש על חוזה עבודה מוגדר ומוסדר על התשלום וזמני העבודה.

 

 

דברים גדולים מורכבים מהפרטים הקטנים

היופי טמון בסגנון, השאירו פרטים ויחד נמצא את הסגנון שלכם

שרותים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
דילוג לתוכן