הכל מתחיל ברעיון קטן

שהופך לתוצר גדול

עיצוב דירות קטנות

אנשים רבים חולמים על דירה מעוצבת ונוחה שתכיל כל מה שנחוץ על מנת להרשים את האורחים, החברים ובני המשפחה שיגיעו לבקר אותם. עיצוב דירות קטנות הוא ללא ספק אמנות שיש להפקיד בידיו של מעצב פנים מנוסה אשר מכיר את מגוון הניואנסים השונים ואת הרבדים שניתן להגיע אליהם בסופו של התהליך. דורית סוקניק היא מעצבת פנים מוכרת ומנוסה שמתמחה בעיצוב של דירות, משרדים וחללים מסוגים שונים.

עיצוב דירות קטנות – במה כדאי להתמקד

כמו כל מקצוע, גם עיצוב דורש מיומנויות רבות שנרכשות במהלך שנים של עבודה. כאשר מדובר על דירה קטנה ,ישנם גורמים רבים שיש להתחשב בהם וכל טעות עלולה לגרום לכל העסק להיראות מצועצע או מאולץ. עיצוב דירות קטנות רצוי שיתבצע על ידי בעל מקצוע בתחום:

  • ראשית, כדאי שהעיצוב יהיה גם פרקטי. ישנם אלמנטים עיצוביים רבים שיכולים לפתור גם אתגרים פרקטיים ובכך להפוך את החלל המצומצם להרבה יותר יעיל.
  • היות שמדובר על דירה קטנה, מומלץ שלא לדחוס אליה חפצים רבים. כאשר מתכננים את העיצוב נכונה, ניתן לעשות שימוש בכל שטח פנוי ולנצל אותו.
  • כל דירה היא בעת פוטנציאל לעיצוב, ומעצב פנים ידגיש את היתרונות שקיימים וידע להצניע את החסרונות.
  • חלונות הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מהבית וניתן לשלוט ברמת התאורה הרצויה על ידי שימוש בווילונות. אם הדירה מוארת מידי אז ניתן להתקין ווילונות דקורטיביים שישלימו את האווירה.

עיצוב דירות קטנות

 

ואם מדובר על דירה שכורה?

רבים מתגוררים בדירות שכורות במשך שנים ארוכות. אין זה אומר שצריך להשלים עם דירה פשוטה ולא מעוצבת. גם כאשר מדובר על דירה שכורה מומלץ לעשות מה שניתן על מנת להפוך אותה למקום מגורים נוח ומעוצב. בסופו של דבר, מדובר על המקום שבו אתם נמצאים רב הזמן ולכן הוא אמור להיות נוח ולשדר אווירה קלילה ומרגיעה.

על מנת לעצב דירה אין צורך לשבור קירות או חלונות וניתן לבצע זאת על ידי שינויים קטנים אך מורגשים ושימוש בחומרי גלם איכותיים, צבעים וגוונים שונים שיגרמו לכם לאהוב יותר את הבית שלכם ולטפח אותו.

דברים גדולים מורכבים מהפרטים הקטנים

היופי טמון בסגנון, השאירו פרטים ויחד נמצא את הסגנון שלכם

שרותים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל